DOBRÝ DEN VŠEM ŽIVNOSTNÍKŮM, MALÝM A STŘEDNÍM FIRMÁM.


NEŽ PODEPÍŠETE NOVOU SMLOUVU TAK SE NÁS ZEPTEJTE NA CENY, VĚŘÍM, ŽE BUDETE PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENI.

UŽ NĚKTERÉ Z VÁS NEBAVÍ PLATIT NESMYSLNĚ VYSOKÉ POPLATKY ZA NÁJEM LÁHVÍ, POPLATKY: ADR, MÝTNÉ, SLOŽNÉ,EKOLOGICKÉ POPLATKY, ATD?

MYSLÍME, ŽE PRO SPOUSTU Z VÁS NAJDEME MNOHEM VÝHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ A TO JAK V CENÁCH PLYNŮ TAK I V CENĚ VYSOKÝCH NÁJMŮ, NEBO NABÍDNEME JINÉ ŘEŠENÍ. U NÁS HLAVNĚ BEZ POPLATKŮ.

Už jste si někdy spočítali, kolik zaplatíte za jeden závoz za poplatky a pak přepočítali na jednu láhev? U nás budete zbytečných poplatků ušetřeni. Naše firma účtuje VŽDY pouze cenu plynu za m3 nebo kg (takže je jedno jestli jdete plnit 20L nebo 50L láhev), nájemné cca 1 - 2Kč a dopravné 50 - 200Kč za celý závoz (rozhoduje vzdálenost). Pokud si zajistíte svůj vlastní odběr/odvoz, tak dopravné se nepočítá, tak jako u některých firem. Můžete si u nás také koupit láhev novou (výrobcem jsou VÍTKOVICE CYLINDERS a.s.) a pak jste zbaveni nájemného na celý život. A NEJLEVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ je plnění do Vašich starých láhví. Buď máte svoje nebo si koupíte od nějakého známého. Na vesnicích jsou v každé páté garáži nějaké láhve. Při legalizaci se může  KYSLÍKOVÁ láhev předělat  třeba na ARGONOVOU, nebo jakoukoli jinou budete-li chtít, s výjimkou acetylenové. ACETYLENOVÁ láhev zůstane vždy ACETYLENOVOU. Na stáří láhve  nezáleží (HRANICE STÁŘÍ NENÍ URČENA, klidně i 100 LET stará), přivezte ji a my se postaráme. NECHÁME VAŠI STAROU LÁHEV ZLEGALIZOVAT A PAK NAPLNIT, NEBO VÁM JI VYMĚNÍME HNED KUS ZA KUS S PLATNOU LEGALIZACÍ. 

NAPIŠTE NÁM  JAKÝ PLYN A  KOLIK LÁHVÍ SPOTŘEBUJETE ZA ROK, NEBO MĚSÍC A MY VÁM VYHOTOVÍME CENOVOU NABÍDKU NA MÍRU.
Druhá varinta je - DEJTE NÁM VAŠI PŘEDSTAVU O CENÁCH ABY JSME VÁS ZÍSKALI NA NAŠÍ LOĎKU A MY BUDEME DOUFAT, ŽE VĚTŠINĚ Z VÁS BUDEME MOCI VYJÍT VSTŘÍC A STANETE SE TAK NAŠIMI VZÁCNÝMI KLIENTY.

Pro malé živnostníky BEZ SVÝCH LÁHVÍ,  kteří mění láhve jednou za tři měsíce (či déle) máme taky řešení. Složení vratné zálohy cca 3000Kč za láhev a pronájmu ?Kč/den. Na tento druh pronájmu máme bohužel omezené množstvím láhví, PROSÍM VOLEJTE nebo pište, ať se dozvíte jestli tyto láhve zrovna jsou skladem. K tomuto pronájmu jsou určeny pouze láhve 40L a 50L.


ZAVOLEJTE NEBO NAPIŠTE A MY VÁM RÁDI PORADÍME A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

VOLEJTE:
Po -Pá  od 8.00   do 16.00
TEL: +420 725 871 774
email : plyny@vebo.cz